• Growkit Golden Teacher + Amanita Muscaria - GRATIS|Golden Teacher 169 pln | DRPSY.EU|Growkity - bezobsługowe typu All-in-One
chevron_left chevron_right
-30,00 zł

Growkit Golden Teacher + Amanita Muscaria - GRATIS

Growkit Golden Teacher + Amanita Muscaria - GRATIS

Zestawy growkit DrPSY są w 100% legalne 

Growkit

  • Typ: All-in-One
  • Pojemność: 1200 cc

Uniwersalny zestaw do uprawy grzybów

Dzięki uniwersalnemu zestawowi do uprawy grzybów możesz łatwo uprawiać grzybnię magicznych grzybów Psilocybe Cubensis w zaciszu własnego domu!

169,00 zł Brutto

169,00 zł Netto

199,00 zł- 30,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 178,00 zł
Blisko

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Magicznych Grzybów Growkit, dostępnych. Wszystkie nasze produkty są starannie wyselekcjonowane

Nasze Growkity zawierają dojrzałą grzybnię gatunku Psilocybe cubensis, idealną do badań pod mikroskopem lub kolekcji.

W zestawie znajdziesz dojrzałą grzybnię Psilocybe cubensis oraz specjalną torbę z filtrami powietrza. Produkty przechowujemy w optymalnej temperaturze 4°C, zapewniając ich świeżość i bezpieczeństwo. Dbamy o całkowitą satysfakcję klienta, oferując atrakcyjne ceny oraz ekspresową dostawę w wybrane dni tygodnia.

Jednakże, zgodnie z polskim prawem, pragniemy przypomnieć, że hodowla grzybów psylocybinowych jest nielegalna. Zakupując nasze produkty, zobowiązujesz się do ich wykorzystania zgodnie z prawem, wyłącznie do celów badawczych. Po otrzymaniu paczki, masz 72 godziny na zniszczenie growkita lub zarodników poprzez zalanie płynem grzybobójczym.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub ich użytkowania, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

Warto jednak podkreślić, że informacje i materiały edukacyjne dotyczące uprawy grzybów psilocybinowych mają na celu jedynie przekazanie wiedzy i nie zachęcamy ani nie popieramy nielegalnych działań ani naruszania obowiązującego prawa. Ważne jest, aby zawsze przestrzegać lokalnych przepisów i nie angażować się w nielegalne działania w swoim kraju.

Wszystkie opublikowane treści i informacje mają charakter wyłącznie edukacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie udostępnionych treści i multimediów w sposób niezgodny z prawem. Zdecydowanie podkreślamy, że wiedza zdobyta dzięki tym treściom nie powinna być wykorzystywana do łamania prawa.

Growkity DrPSY są w 100% legalne w Polsce. Nasze zestawy do uprawy nie zawierają psylocybiny i psylocyny.

Sprawdź status prawny grzybów i/lub substancji takich jak psylocyna i psylocybina w Twoim kraju

Jeżeli nie jesteś pewien statusu prawnego  przerwij badania przed pojawieniem się owocników

Nasze growkity NIE są sprzedawane z zamiarem ewentualnym hodowli owocników a tylko i wyłącznie w celu przeprowadzania badań mikroskopowych i obserwacji

Kupując growkit DrPSY z dostawą na terytorium Polski zobowiązujesz się do zalania całego substratu środkiem grzybobójczym  oraz upewniasz się że został całkowicie  zniszczony maksymalnie w ciągu 72 godzi od nadania paczki.

chat Komentarze dodane przez kupujących - zweryfikowane (0)