Golden Teacher instrukcja / growkit instrukcja

Golden Teacher instrukcja / growkit instrukcja

Wstęp

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją użytkowania Growkit Golden Teacher, jednego z najpopularniejszych zestawów do uprawy grzybów. Nasz zestaw jest w 100% legalny w Polsce i nie zawiera psylocybiny ani psylocyny. Dzięki uniwersalnemu zestawowi do uprawy grzybów, możesz łatwo uprawiać grzybnię magicznych grzybów Psilocybe Cubensis w zaciszu własnego domu.

instrukcja golden teacher

Krok 1: Przygotowanie zestawu

Zacznij od dokładnego umycia rąk i wyczyszczenia zewnętrznej części zestawu do uprawy suchą szmatką. Następnie zdejmij pokrywkę i zachowaj ją do kroku 2.

Krok 2: Namaczanie zestawu

Wypełnij Growkit letnią wodą (około 20 stopni Celsjusza). Umieść plastikową pokrywkę z powrotem na Growkicie i pozwól mu się namoczyć przez 5 minut. Pamiętaj, aby nigdy nie zostawiać wody w Growkicie na dłużej niż jedną godzinę.

Krok 3: Opróżnianie zestawu

Po upływie 5 minut, delikatnie odchyl róg pokrywki i dokładnie wylej całą wodę.

UWAGA: Jeżeli znajdujesz się w kraju w którym są dozwolone badania mikroskopowe grzybni ale jest zabronione hodowanie grzybów zawierających psylocybinę ( np. w Polsce). Natychmiast przerwij badania i zalej pudełko płynem grzybobójczym a następnie trwale zniszcz substrat z grzybnią. W przypadku gdy w kraju w którym przebywasz jest to dozwolone przejdź do kolejnego punktu

Krok 4: Przygotowanie do uprawy

Umieść otwarte (bez pokrywki) plastikowe pudełko w dostarczonej plastikowej torbie (Growbag) i wlej na dno worka (nie do plastikowego pudełka z zaszczepioną grzybnią) około 250 ml wody z kranu w temperaturze około 20 stopni Celsjusza. Postaw torbę pionowo i zamknij ją zawijając górę torby na dwa razy oraz zabezpiecz spinaczami biurowymi przed rozwinięciem się torby.

Krok 5: Ustawienie zestawu

Umieść Growkit w miejscu z dostępem do światła, ale nigdy nie umieszczaj w miejscu do którego jest dostęp bezpośredniego światła słonecznego. Upewnij się, że temperatura jest stale w zakresie 20-22 stopni Celsjusza. Staraj się stale utrzymywać idealną temperaturę, która wynosi 20-22 stopnie Celsjusza.

Krok 6: Obserwacja wzrostu

Gdy widoczne są pierwsze formujące się piny (malutkie grzybki), należy codziennie wietrzyć Growbag przez kilka minut zdejmując spinacze i otwierając torbę uprawową dostarczać tlenu przez delikatne wachlowanie. Następnie należy zwilżyć delikatnie wnętrze wodą z kranu poprzez spryskanie ścianek torby uprawowej.

Krok 7: Zbieranie grzybów

Gdy grzyby będą już rozwinięte, możesz je zebrać poprzez delikatne wykręcanie owocnika grzyba z substratu, w którym rośnie. Spróbuj zrobić to zanim kapelusze całkowicie się rozwiną i zrzucą czarne zarodniki. Najlepszy moment to ten, gdy błonka osłonowa oderwie się od spodu kapelusza. Pamiętaj, aby to robić czystymi umytymi rękami, najlepiej w lateksowych rękawiczkach w jak najbardziej sterylnym otoczeniu. Pozwoli Ci to na lepsze zbiory w kolejnych rzutach.

Krok 8: Powtórzenie procesu

Teraz możesz przejść od kroku 1-7, aby powtórzyć zbiory. Powyższe kroki możesz powtarzać wielokrotnie. Zawsze pracuj w jak najbardziej sterylnych warunkach otoczenia. Minimum to dokładne umycie rąk przed pracą z Growkitem. Zalecamy używanie rękawiczek lateksowych zdezynfekowanych spirytusem.

WAŻNE

Zawsze pracuj w jak najbardziej sterylnych warunkach otoczenia. Minimum to dokładne umycie rąk przed pracą z Growkitem. Zlecamy używanie rękawiczek lateksowych zdezynfekowanych spirytusem.

Życzymy Dobrej Zabawy !

KUP GROWKIT GOLDEN TEACHER TUTAJ: https://drpsy.eu/sklep/pl/growkity/2-growkit-golden-teacher-all-in-one-bezobslugowy.html

golden teacher growkit instrukcja

Podsumowanie

Zestaw do uprawy grzybni Golden Teacher to doskonały wybór dla osób, które chcą samodzielnie uprawiać grzyby. Pamiętaj, aby zawsze przestrzegać instrukcji i dbać o odpowiednie warunki uprawy. Życzymy Dobrej Zabawy!

Golden Teacher Kup teraz : https://drpsy.eu/growkity/golden-teacher-growkit

Growkit instrukcja obrazkowa: https://www.growkitinstructions.com/polski/golden-teacher-grow-kit-instructions/

TAGS: golden teacher, growbox, growkit, instrukcja, golden teacher instrukcja, growkit instrukcja, instrukcja golden teacher, instrukcja growkit