Growkity Grzybni Ecuadorian: Kompletny Zestaw do Badań

Ecuadorian

Growkity Grzybni Ecuadorian: Kompletny Zestaw do Badań

Growkity Grzybni Ecuadorian to zestaw do badań, który jest w 100% legalny w Polsce. Nasz zestaw nie zawiera psylocybiny i psylocyny, co czyni go idealnym narzędziem do przeprowadzania badań mikroskopowych i obserwacji.

Co Znajduje się w Zestawie?

Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w tym zestawie. Zarodniki i growkity od DrPsy.eu są przeznaczone wyłącznie do użytku badawczego. Nasze growkity nie są sprzedawane z zamiarem hodowli owocników, a jedynie w celu przeprowadzania badań mikroskopowych i obserwacji.

Legalność i Bezpieczeństwo

Zestawy growkit DrPSY są w 100% legalne w Polsce. Nasz zestaw nie zawiera psylocybiny i psylocyny, co czyni go idealnym narzędziem do przeprowadzania badań mikroskopowych i obserwacji. Pamiętaj, że hodowla grzybów psylocybinowych jest nielegalna w Polsce.

Growkit Gdzie Kupić?

Wszystkie zarodniki i growkity, growboxy magicznych grzybów sprzedawane przez DrPsy.eu są przeznaczone wyłącznie do użytku badawczego.

Growkit Ecuadorian All-in-One
Zestawy growkit DrPSY są w 100% legalne w Polsce. 
Growkit

Typ: All-in-One
Pojemność: 1200 cc

Uniwersalny zestaw do uprawy
Dzięki uniwersalnemu zestawowi do uprawy grzybni możesz łatwo uprawiać grzybnię magicznych grzybów Psilocybe Cubensis w zaciszu własnego domu!
169,99 zł