Grzybnia w płynie

Grzybnia w Płynie: Twoja Droga do Hodowli Grzybów

Grzybnia w płynie to klucz do efektywnej hodowli grzybów. Nasze produkty są w 100% legalne w Polsce i nie zawierają psylocybiny ani psylocyny. W naszej ofercie znajdziesz strzykawkę zawierającą 12 ml płynnych kultur, które są testowane na agarze i nie zawierają żadnych zanieczyszczeń. Zestaw zawiera również igłę iniekcyjną.

Golden Teacher – Grzybnia w Płynie

Grzybnia w płynie Golden Teacher Mushroom to rodzaj magicznych grzybów psylocybinowych, które są znane z pięknego, złotobrązowego wyglądu i ogólnej popularności wśród badaczy zajmujących się mikologią. Ikoniczne złoto-brązowe szerokie kapelusze oraz długie i cienkie trzony. Odmiana ta jest znana z tego, że w warunkach naturalnych rośnie w szczególnie dużych skupiskach.

W porównaniu z innymi odmianami grzybów psilocybe cubensis, Golden Teacher ma większe rozmiary trzonu i jest znacznie bardziej elegancki i wyjątkowy w wyglądzie. Ogólnie rzecz biorąc, grzyby Golden Teacher mają kapelusze, które osiągają średnicę około pięciu centymetrów w fazie dojrzałości.

Również ta odmiana nie owocnikuje tak szybko, jak inne rodzaje grzybów magicznych. Jednak w warunkach naturalnych rośnie bardzo dobrze nawet w warunkach mniej niż idealnych.

Wszystkie zarodniki, grzybnia w płynie  i growkity, growboxy grzybów magicznych sprzedawane przez DrPsy.eu są przeznaczone wyłącznie do użytku badawczego.

Jak Używać Grzybni w Płynie?

Istnieje kilka kroków między posiadaniem płynnej kultury grzybów a zbieraniem plonu jadalnych grzybów. Pierwszym krokiem w hodowli grzybów za pomocą grzybni w płynie jest jej kolonizacja na ziarnach. Ziarna pszenicy są do tego procesu najlepiej przystosowane. Ziarno musi być namoczone, ugotowane i wysuszone przed użyciem.

Sterylizacja worków lub słoików z ziarnem jest niezbędna do bezpiecznego użytkowania. Po sterylizacji następnym krokiem jest zaszczepienie kultury płynnej do worka przez port iniekcyjny. Ważne jest oczekiwanie od 3 do 10 dni na oznaki wzrostu grzybni.

Rozbijanie i mieszanie ziarna pomaga przyspieszyć końcową fazę kolonizacji. Cały worek lub słoik będzie skolonizowany od trzech do siedmiu dni po rozbiciu. Różne typy grzybów wymagają różnych substratów, takich jak trociny lub słoma.

Często Zadawane Pytania

Z czego bierze się grzybnia? Grzybnia rozwija się z zarodników grzybów. Zarodniki te są rozprowadzane przez wiatr, zwierzęta lub wodę i kiedy znajdą odpowiednie warunki, zaczynają rosnąć w grzybnię.

Golden Teacher – grzybnia w płynie Liquid Culture ( LC )
Grzybnie w płynie  DrPSY są w 100% legalne w Polsce. Nasze zestawy do uprawy nie zawierają psylocybiny i psylocyny. 
Oferowana strzykawka zawiera 12 ml płynnych kultur. Jest testowana na agarze i nie zawiera jakichkolwiek zanieczyszczeń. Zestaw zawiera igłę iniekcyjną.
Temperatura kolonizacji: 21°C-25°C Temperatura owocnikowania: 21°C-25°C Pojemność: 12 ml
Zarodniki grzybni w płynie Golden Teacher
To rodzaj magicznych grzybów psylocybinowych znanych z pięknego, złotobrązowego wyglądu i ogólnej popularności wśród badaczy zajmujących się mikologią. Ikoniczne złoto-brązowe szerokie kapelusze oraz długie i cienkie trzony. Odmiana ta jest znana z tego, że w warunkach naturalnych rośnie w szczególnie dużych skupiskach. W porównaniu z innymi odmianami grzybów psilocybe cubensis, Golden Teacher ma większe rozmiary trzonu i jest znacznie bardziej elegancki i wyjątkowy w wyglądzie. Ogólnie rzecz biorąc, grzyby Golden Teacher mają kapelusze, które osiągają średnicę około pięciu centymetrów w fazie dojrzałości. Również ta odmiana nie owocnikuje tak szybko, jak inne rodzaje grzybów magicznych. Jednak w warunkach naturalnych rośnie bardzo dobrze nawet w warunkach mniej niż idealnych.

Wszystkie zarodniki i growkity, growboxy grzybów magicznych sprzedawane przez DrPsy.eu są przeznaczone wyłącznie do użytku badawczego.
69,00 zł