Golden Teacher – growkit zestaw 2 x growbag – 6000 cc
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Chwilowo brak

Golden Teacher Full Auto growbag - XL - 3500 cc ( dla początkujących)

Growkit który nie wymaga od Ciebie żadnych działań. W pełni bezobsługowy. Zminimalizowane ryzyko zakażenia. Wielokrotnego użytku

Temperatura kolonizacji: 21°C-25°C Temperatura owocnikowania: 21°C-25°C 

178,00 zł Brutto

178,00 zł Netto

block Chwilowo brak
Blisko

Produkt szczególnie polecany dla osób poczatkujących 

Golden Teacher Full Auto growkit - rozmiar XL

pojemność: 3500 cc

Growbag jest wielokrotnego użytku

Temperatura kolonizacji: 21°C-25°C Temperatura owocnikowania: 21°C-25°C 

W tym grobagu są najwyższej jakości wyselekcjonowane zarodniki. Poświęcamy wiele uwagi aby używać tylko silnych zarodników do tego growkita.

Oferowany przez nas growkit jest całkowicie bezobsługowy. 

Dzięki temu że torba jest szczelnie zamknięta zmniejszone zostaje ryzyko zakażenia grzybni ( np. podczas namaczania, wietrzenia, wyjmowania grzybni w celu odlania wody)

FullAuto co to oznacza?

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu NIE MUSISZ

- nawadniać grzybni

- schładzać w lodówce

- wietrzyć /  wachlować

- zaklejać boków taśmą

- spryskiwać ścianek wodą

Jedyne co musisz zrobić to przechowywać growkit w temperaturze 21°C-25°C stopnie z dala od miejsc w których mogą się pojawiać w powietrzu zanieczyszczenia.

Growbag nie wymaga żadnych działań z Twojej strony. Dzięki temu możesz cieszyć się rozwojem grzybni i prowadzić obserwację jej rozwoju.

Dzięki większej powierzchni i większej pojemności zbiory * tylko w krajach w których jest to dozwolone są w każdym rzycie o wiele większe niż w growkitach o mniejszej pojemności. Ilość zbiorów jest wprost proporcjonalna do powierzchni i pojemności a co za tym idzie wydajności growkita 

Poznaj Złotego Nauczyciela - grzyba, który urzekł umysły i zmienił kulturę. Na długo przed odkryciem Złotych Nauczycieli na dalekiej Florydzie w 1978 roku, starożytne kultury na całym świecie używały grzybów do celów duchowych i leczniczych. Potem odkryto ten niezwykły gatunek - jasnozłote piękno, które zdawało się oferować coś więcej niż inne grzyby.  

Ten mistyczny grzyb podróżował daleko i szeroko, aby stać się jedną z najpopularniejszych odmian shroom. Nazwany na cześć swojej wyraźnej złotej czapki i mądrości, zyskał przydomek "Nauczyciel" ze względu na jego zdolność do łączenia użytkowników z ich wewnętrzną mądrością i kreatywnością. Dziś jego poszukiwane efekty psychotropowe sprawiły, że jest niezbędnym dodatkiem do zapasów każdego poważnego shroomera - zapewniając wgląd, inspirację i wewnętrzny spokój podczas jego transformacyjnej podróży. Więc na co czekasz? Zdobądź pouczające doświadczenie z Golden Teacher już teraz!

Ahh, słynny Złoty Nauczyciel, tajemniczy i niezwykły grzyb, który istnieje od niezliczonych pokoleń, ale wciąż pozostaje zagadką. Pochodzące z Ameryki Środkowej te spektakularne okazy stają się coraz bardziej popularne, ponieważ coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę ze swojego potencjału duchowego oświecenia i psychodelicznej eksploracji. Ale nie pozwól, aby twoja ciekawość wzięła górę - Złoty Nauczyciel wymaga szacunku. Z ich unikalnymi złotymi kapeluszami i majestatycznymi, wrzecionowatymi trzonami, są urzekające, ale to, co znajduje się pod spodem, naprawdę je wyróżnia. Każdy grzyb jest wypełniony psylocybiną, aktywnym składnikiem psychodelików, który oferuje mnóstwo korzyści psychicznych i fizycznych. Od wzniosłych nastrojów i większej kreatywności, po zwiększone poczucie połączenia i duchowej świadomości, efekty Psilocybe Cubensis Golden Teacher są naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Jaka jest historia Psilocybe Cubensis Golden Teacher? To historia, która obejmuje wieki i mówi o odkryciach, ewolucji i radości. Zaczyna się wiele setek lat temu w starożytnych lasach tropikalnych na kontynencie afrykańskim. Miejscowi odkryli gatunek grzyba, który był inny niż wszystkie: jego żywy złoty kolor wskazywał na coś wyjątkowego w tym grzybie i zaczęli go czcić. Przez wieki gatunek migrował do Ameryki Południowej, ostatecznie przybywając do Meksyku, gdzie został nazwany Psilocybe cubensis Golden Teacher ze względu na jego unikalne ubarwienie. W miarę jak rozchodziły się wieści, ludzie powoli zaczęli rozpoznawać tego grzyba nie tylko ze względu na jego kolor, gdy odkryli jego niesamowite efekty psychodeliczne. Dziś jest czczony przez psychonautów na całym świecie jako potężny nauczyciel i pośrednik duchowego wzrostu. Nie ma wątpliwości co do Psilocybe Cubensis Golden Teacher – jego kolor jest niepowtarzalny, a jego efekty niezrównane. Wypróbuj ten ponadczasowy eliksir już dziś i przeżyj podróż jak żadna inna!

Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów badawczych mikroskopowych

Uprawa grzybów jest niedozwolona w Polsce. Niniejszy opis dotyczy tylko tych krajów, w których uprawa owocników grzybów Psilocybe Cubensis jest dozwolona.

Upewnij się przed zakupem, czy w Twoim kraju możesz uprawiać tylko grzybnie czy również owocniki grzybów. Jeśli owocniki (grzyby) są nielegalne w Twoim kraju, zalej zestaw płynem grzybobójczym w ciągu 72 godzin od otrzymania przesyłki.

GoldenTeacherGrowkitFullAuto01

Growkity DrPSY są w 100% legalne w Polsce. Nasze zestawy do uprawy nie zawierają psylocybiny i psylocyny.

Sprawdź status prawny grzybów i/lub substancji takich jak psylocyna i psylocybina w Twoim kraju

Jeżeli nie jesteś pewien statusu prawnego  przerwij badania przed pojawieniem się owocników

Nasze growkity NIE są sprzedawane z zamiarem ewentualnym hodowli owocników a tylko i wyłącznie w celu przeprowadzania badań mikroskopowych i obserwacji

Kupując growkit DrPSY z dostawą na terytorium Polski zobowiązujesz się do zalania całego substratu środkiem grzybobójczym  oraz upewniasz się że został całkowicie  zniszczony maksymalnie w ciągu 72 godzi od nadania paczki.

chat Komentarze dodane przez kupujących - zweryfikowane (0)